Štěňátka:

Při odchovu štěňátek vycházím ze svých více než 20-ti letých zkušeností s chovem tohoto plemene, které se snažím stále obohacovat o nové poznatky. A to, jak z oblasti chovu, exteriéru, výcviku a povahy bílých ovčáků,tak i ohledně problematiky krmení a zdraví psů.


Právě zdraví je faktorem, který je v našem chovu naprostou prioritou. Krmíme kvalitním superprémiovým krmivem. Štěňátka u nás mají celodenní péči. Jsou odchovávána v domácím prostředí, v rodině s dětmi. Se všemi členy rodiny jsou v častém kontaktu, což přispívá k jejich zdárné socializaci.

Nový majitel přebírá štěňátko řádně odčervené, naočkované a čipované. Dále majitel ke štěňátku dostává europas (slouží zároveň jako mezinárodní očkovací průkaz), kupní smlouvu, soupis informací k péči o štěně z naší CHS a dárkový balíček od výrobce granulí. Průkaz původu zasíláme doporučeně na adresu majitele ihned po obdržení z Plemenné knihy. Majitelům poskytujeme poradenství po celý život pejska.
Vrh „CH“ Donnevara

4 pejsci, 3 fenky, nar. 30. 4. 2022

VOLNÝ DLOUHOSRSTÝ PEJSEK

Prosím, pouze vážní zájemci s dostatkem času a lásky pro nového člena rodiny.
Kontaktujte mě telefonicky (v pracovní dny po 18. hodině, o víkendu celodenně) nebo e-mailem. Viz Kontakt

Štěňátka si na svět pospíšila o 3 dny dříve a jejich narození bylo úžasným zážitkem. Naprosto plynulý průběh, všechna se rodila velmi lehce za velkého klidu maminky Britney. Porodní váhy kolem 500g u všech. Britney rodila vždy pěkně a bez komplikací, ale tohle byla „jízda“ i hodně svižným průběhem porodu. Vrh je velmi vyrovnaný a štěňátka výborně prospívají.

V tomto spojení nejsou vyloučeny obě varianty srsti, ve větší míře očekáváme srst polodlouhou. U štěňátek předpokládáme vlohy pro všestranné využití, nadšení pro sport a v každém případě schopnost být skvělými parťáky při každodenních aktivitách majitelů.


M: Britney Donnevara – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 61,5 cm, MDR1 +/+, DM N/N, DNA, vloha pro dlouhou srst

Klubový šampion ČR, Klubový vítěz 2018 + BOS
Český šampion, Slovenský šampion krásy mladých
BIG IV, Junior BIG II
3x BOB, 2x BOS, 2x CACIB, 3x CAC ČMKU, 2x Národní vítěz
Victory Junior Winner, Vítěz Slovenska mladých
Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova
10x CAC, 3x Res CAC, 4x CAJC, Vítěz třídy, 2x VN1


O: Navarre Nubika – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 63 cm, MDR1 +/+ po rod., DM N/N, Baer +/+, vloha pro dlouhou srst

Výborný na klubové výstavě, dále už se majitelé výstav neúčastní. Navarre je 4letý sportovně elegantní pes kompaktní postavy s ušlechtilou hlavou, středně hnědým okem, rovnýma nohama, správným úhlením obou párů končetin a výborným pohybem. Je to rodinný pes s přátelským vztahem k lidem i zvířatům. Miluje pohyb, dlouhé túry přírodou a je zdatným plavcem. Jak jsme mohli při krytí vidět, Navi je v perfektní kondici.

Navarre Nubika Britney Donnevara

Další foto Navarreho Rodokmen štěňátek
štěňátka 2004 štěňátka 2005 štěňátka 2007 štěňátka 2008 štěňátka 2009 štěňátka 2010 štěňátka 2011

štěňátka 2012 štěňátka 2013 štěňátka 2014 štěňátka 2015 štěňátka 2016 štěňátka 2017 štěňátka 2018

štěňátka 2019 štěňátka 2020 štěňátka 2021 kontakt na nás